Antalya/Manavgatta qashqai tamircisi

Motor, yürüyen aksam ve diğer mekaniksel arızalar
Kullanıcı avatarı
Monçiçi
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Mağaza Yöneticisi

Antalya/Manavgatta qashqai tamircisi

Mesajgönderen Monçiçi » 04 Tem 2015, 11:45

Arkadaşlar,

2008 Nissan qashqai sahibiyim, araçta belli bir hız üstüne çıktığımda araç titremeye başlıyor, sanayiye götürüp araca baktırdım rot başları, rot kolları salıncaklar ve arka amortisör değişti ancak sorun hala devam ediyor, tamirciye tekrar götürdüğümde aks değişecek dedi :X (her götürdüğümde bir şeyini değiştiriyor) artık güvenemiyorum çünkü onuda değiştirdiğinde bu sefer başka bir şey daha değişecek diyecek. Manavgatta bu işi hakkıyla yapan bir usta veya servis var ise önerilerinizi ve tecrübelerinizi bilmek isterim. Birde araç kasise girdiğinde ve gazdan ayağını aniden çektiğinde sanki iki metal parça birbirine değiyor ve gıcık bir ses çıkarıyor, bu tür sıkıntıları yaşamış olanlardan tecrübelerini de bilmek isterim.

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: Antalya/Manavgatta qashqai tamircisi

Mesajgönderen FelixCrail » 04 Tem 2015, 12:04

Biraz uzak kalacak belki ama etap nissana gitmek daha mantıklı olacaktır akdeniz bölgesi için

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Antalya/Manavgatta qashqai tamircisi

Mesajgönderen Ally_07 » 11 Tem 2015, 23:22

Monçiçi yazdı:Arkadaşlar,

2008 Nissan qashqai sahibiyim, araçta belli bir hız üstüne çıktığımda araç titremeye başlıyor, sanayiye götürüp araca baktırdım rot başları, rot kolları salıncaklar ve arka amortisör değişti ancak sorun hala devam ediyor, tamirciye tekrar götürdüğümde aks değişecek dedi :X (her götürdüğümde bir şeyini değiştiriyor) artık güvenemiyorum çünkü onuda değiştirdiğinde bu sefer başka bir şey daha değişecek diyecek. Manavgatta bu işi hakkıyla yapan bir usta veya servis var ise önerilerinizi ve tecrübelerinizi bilmek isterim. Birde araç kasise girdiğinde ve gazdan ayağını aniden çektiğinde sanki iki metal parça birbirine değiyor ve gıcık bir ses çıkarıyor, bu tür sıkıntıları yaşamış olanlardan tecrübelerini de bilmek isterim.

Ya aslında çok uzak değil, bir saatte gidilir. Bence de Güçlü Usta size yardımcı olur. Hem gözlemlediğim kadarıyla asıl ihtisası off-road araçlar ve SUV'lar da muhtemelen çok farklı değildir O'nun için.
FelixCrail yazdı:Biraz uzak kalacak belki ama etap nissana gitmek daha mantıklı olacaktır akdeniz bölgesi için

Note Edge cihazımdan tapatalk ile gönderdim, hatalar affola

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
delipoyraz75
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Diğer
Meslek: yay segman sanayii

Mesajgönderen delipoyraz75 » 12 Tem 2015, 15:06

Etap nissan :DD

Güven ırmak
İstanbul / sancaktepe
Nıssan Vanetta cargo 2,3d

Kullanıcı avatarı
Monçiçi
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Mağaza Yöneticisi

Mesajgönderen Monçiçi » 19 Tem 2015, 21:53

Teşekkürler, en kısa zamanda uğrayıp hem tanışacağım hem de tamir konusunda görüşlerini alacağım.

“Motor-Mekanik Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

oto anahtarı