Herkese Merhaba

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
X-Slim
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek:

Herkese Merhaba

Mesajgönderen X-Slim » 29 Mar 2017, 13:53

Öncelikle herkese Selamlar ;
Yaşım 24
Geçen sene olduğu gibi bu senede bazı sebeplerden dolayı araç almayı düşünüyorum :T
Gezinirken forumları bir kaç arkadaş burayı önerdi ve direk kayıt olmam gerekli dedim :Y
Açıkçası benim beklentim sadece yakıt az olması,parçası bulunması ve işim düştüğünde marşa bastığımda çalışıp beni yarı yolda bırakmaması :XD
Bu niyetle eski kasa bir araç almayı düşündüm ve yola koyuldum , Bu zamanda babamın gördüklerinden sonra madem araç alacaksın ''Motorunu sat üstüne birazda ben ekliyorum düzgün birşey al'' demesi sonucu bütçemiz buralara kadar yükseldi :D
Neyse konuya neden burada başladıysam anlam veremedim,Yarışmaya Balıkesir'den katılıyorum diğer arkadaşlara başarılar diliyorum :XD

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: Herkese Merhaba

Mesajgönderen Ally_07 » 29 Mar 2017, 17:22

X-Slim yazdı:Öncelikle herkese Selamlar ;
Yaşım 24
Geçen sene olduğu gibi bu senede bazı sebeplerden dolayı araç almayı düşünüyorum :T
Gezinirken forumları bir kaç arkadaş burayı önerdi ve direk kayıt olmam gerekli dedim :Y
Açıkçası benim beklentim sadece yakıt az olması,parçası bulunması ve işim düştüğünde marşa bastığımda çalışıp beni yarı yolda bırakmaması :XD
Bu niyetle eski kasa bir araç almayı düşündüm ve yola koyuldum , Bu zamanda babamın gördüklerinden sonra madem araç alacaksın ''Motorunu sat üstüne birazda ben ekliyorum düzgün birşey al'' demesi sonucu bütçemiz buralara kadar yükseldi :D
Neyse konuya neden burada başladıysam anlam veremedim,Yarışmaya Balıkesir'den katılıyorum diğer arkadaşlara başarılar diliyorum :XD

Aramıza hoş geldiniz, gönlünüze göre olsun inşallah.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
fuse
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamuda görevli

Mesajgönderen fuse » 29 Mar 2017, 19:43

Aramıza hoş geldiniz.İsabetli seçim olmuş.

captain
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Uzakyol Gemi Kaptanı
İletişim:

Mesajgönderen captain » 30 Mar 2017, 12:29

Hoş geldiniz, iyi forumlar dilerim.

2016 Nissan Qashqai
1.2 Black Edıtıon A/T

Kullanıcı avatarı
X-Slim
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek:

Mesajgönderen X-Slim » 04 Nis 2017, 23:09

Hepinize çok teşekkür ederim :) Hoşbuldum

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

oto anahtarı